مجله خبری کارن چاپ

یقه گردهای ساده و دوست داشتنی

یقه گردهای ساده و دوست داشتنی

انگار یک سر، همه پوشیدنی های خوب دنیا به کارگران معدن می رسد، پوتین های کاترپیلار که این روزها گران و لاکچری است. شلوار جین که زندگی بدون آن حتما چیزی کم دارد و البته تیشرت ها.

اولین تیشرت پوشان

اولین تیشرت پوشان

همه اینها بار اول برای کارگران معدن طراحی و تولید شده اند. بله تی شرت که بدون درد و خونریزی از دالان های تاریک معدن های زغال سنگ به قصد فتح دنیا راه افتاد و امروزه تمام دنیا را به امپراتوری اش اضافه کرده. حدود ۱۵۰ سال پیش به خاطر ارزان قیمت بودن، راحتی، سبکی، خنکی و قابلیت شستشوی آسان تولید شد و به خاطر تشابه فرم ظاهری اش به حرف «T» انگلیسی، به تی شرت معروف شد.

در طول سال ها مثل هر چیز دیگری در دنیا تیشرت هم دچار دگردیسی شد و انواع گرد، یقه دار، دکمه ای، آرم دار به بازارآمد.

یقه گردهای ساده و دوست داشتنی
اولین بار ارتش آمریکا بود که از تیشرت یقه گرد در حجم انبوه برای لباس سربازان و افسرانش استفاده کرد. خب، شما که غریبه نیستید؛ آمریکایی ها در دنیا به استفاده از وسایل راحت و فراخ معروف هستند؛ ماشین بزرگ، خانه بزرگ و البته تی شرت های یقه گرد راحت. تیشرت های یقه گرد خنک ترین و راحت ترین انواع تیشرت هستند و این قانون Law ساده را حتما یادتان بماند؛ در گرم ترین روزهای تابستان، بهترین بالاپوش، تیشرت یقه گرد مردانه  است. تی شرت های یقه گرد در تیپ شناسی مناسب آدم هایی است که بالاتنه ظریفی دارند، چون باعث می شود بالاتنه و سرشانه شما بزرگ تر از حالت طبیعی اش به نظر بیاید؛ برای همین هم هست که بدنسازها و کسانی که می خواهند ورزشکار به نظر برسند، تیشرت یقه گرد می پوشند.

تیشرت بدنسازی

تیشرت بدنسازی

ویژگی مهم دیگر تیشرت ها شخصی سازی آسان آنها است، براحتی میتوان طرح دلخواه خود را بر روی هر نوع تی شرت چاپ نمود که کارن چاپ این امکان را برای شما فراهم نموده است. جهت مشاهده فروشگاه و طرح ها بر روی لینک کارن چاپ کلیک کنید.

تیشرت با طرح دلخواه

تیشرت با طرح دلخواه

 

پاسخی بگذارید