درباره کارن چاپ

ما فراتر از یک شرکت تولید تیشرت هستیم ….
ما یک شرکت رویاپردازان – متفکران ، متحرکان ، تکان دهنده ها و معتقدین هستیم. ما درک می کنیم که ما فقط تیشرت چاپ نمی کنیم ، بلکه به مردم کمک می کنیم خاطرات خود را ایجاد کنند. در ذهن شما این تیشرت ها فراتر از تکه های پارچه است. آنها یادگاری هایی هستند که سالها با شما خواهند ماند. و ما فوق العاده مفتخریم که می دانیم با هر لباسی که چاپ می کنیم و هر سفارشی که پر می کنیم ، یک تکه از خودمان را با شما به اشتراک می گذاریم.

ما دائماً در حال پیشرفت هستیم زیرا با فضای کار خود نه فقط به عنوان مکانی برای تجارت بلکه به عنوان مکانی برای یادگیری رفتار می کنیم. ما همیشه در حال تلاش برای دستیابی به روش های جدید برای ارائه محصول با کیفیت حتی بالاتر با زمان چرخش سریع تر هستیم. از جزئیات چاپ فوق العاده و خدمات استثنایی مشتری ، تا مواردی مانند تحویل در روز وعده داده شده ، اطمینان حاصل می کنیم که دقیقاً همان چیزی را که می خواهید – در هر زمان که بخواهید – دریافت می کنید. ما بسیار سخت کار کرده ایم ، میلیون ها درس آموخته ایم و زمان و انرژی غیر قابل محاسبه ای را برای به کمال رساندن کار خود صرف کرده ایم تا محصولی با کیفیت بالا و تاریخ تحویل که می توانید به طور مداوم روی آن حساب کنید برای شما به ارمغان بیاوریم.

ما از مشتریان باورنکردنی خود ، تیم با استعداد و ارتفاعات جدیدی که با هم خواهیم داشت قدردانی می کنیم. بسیار ممنونم برای همه عشق و پشتیبانی مداوم!

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به گروه کارن چاپ تبریز می باشد. “کارن چاپ (تبریز)” از  سال ۸۵ فعالیت خود را در زمینه چاپ آغاز کرده است. در ابتدا فقط خدمات چاپ بر روی تیشرت ارائه می شد که به مرور زمان محصولات و طرح های متنوعی به لیست فروش شرکت اضافه گردید بطوریکه هم اکنون حدود ۳۰ نوع محصول و بیش از ۱۰۰۰ طرح در زمینه ها و موضوعات مختلف ارائه میگردد.

از محصولات این شرکت میتوان به چاپ طرح دلخواه بروی تیشرت، سویشرت، کلاه، ماگ (لیوان)، قاب موبایل(گوشی)، تابلو فرش، تیشرت های ست نخ پنبه، پیکسل و… اشاره نمود.

کارن چاپ کارن پرینت

چاپ به دو روش سابلیمیشن و چاپ رولی انجام میگردد.

تیشرت های این شرکت توسط خیاطان ماهر ایرانی و ازجنس نخ پنبه تولید میگردد میتوان گفت تولیدات این شرکت کمک شایانی به تولید ملی در عصر تحریم ها نموده است.

در حال حاضر نزدیک به ۴۰ نفر بصورت مستقیم و غیرمستقیم در “کارن پرینت” مشغول فعالیت و ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشند.