هودی چیست؟

هودی (Hoodie) نوعی سویشرت، بلوز یا ژاکت است که دارای کلاه است. این سبک معمولاً برای لباسهای راحتی یا لباس های ورزشی استفاده می شود، که افراد اغلب آن را با شلوار اسلش ترکیب می کنند. این لباس یک قطعه محافظ از لباس بیرونی است که هم با کمربند نصب شده و هم با دستبند راحت و گرم است تا گرما را به دام بیندازد. از آنجا که هودی ها شل و پنبه ای هستند، دنج و بدون محدودیت نیز هستند. علاوه بر این، می توان از کلاه هودی برای گرم نگه داشتن سر، در هوای سرد و یا محافظت در برابر باران استفاده کرد. در بسیاری از هودی ها جیب بزرگی در جلو تعبیه شده است که پوشنده می تواند از آن برای حمل وسایل یا مکانی برای قرار دادن دست خود استفاده کند.

نکات مهم در خرید هودی

جنس پارچه

بهترین جنس برای خرید و حتی چاپ روی هودی یا سویشرت نخ پنبه است لباس هایی که از نخ پنبه تهیه شده اند، بسیار لطیف
هستند و می توانند بدن گرم و راحت نگه دارند.

انتخاب رنگ

اگر دوسـت دارید یک خرید اقتـصادی داشتـه باشید و تعداد خریدهایتان را محدود کنید، سراغ رنگ های سرمه ای تیره، طوسی و مشکی بروید. شاید درمورد ست کردن بقیه رنگ ها به مشکل بر بخورید اما این سه رنگ، با بیشتر گزینه های چرخه رنگ ها ست می شوند.

استایل با هودی رنگی کارن چاپ
استایل با هودی رنگی کارن چاپ

جزییات

به خاطر داشته باشید هودی ها و سویشرت ها علاوه بر اینکه برای اسپرت کردن استایل شما طراحی شده اند،
باید تداعی کننده احساس گرما باشند. بنابراین هیچ وقت سراغ مدل هایی با قد کوتاه نروید. بهتر است هودی شما
بلند باشد و حداقل کمی زیر کمرتان بیاید و حس گرم نگه داشتن بدن را منتقل کند. نکته دیگر اینکه مدل های
جیب دار نسبت به مدل های ساده شما را گرم تر و اسپرت تر نگه می دارند.

استایل کردن با هودی
استایل با هودی و جزئیات بیشترکارن چاپ

ترکیب هودی با لباسهای مختلف

هودی / سویشرت به همراه پالتو

اگر از طرفداران پالتوهای بلـند هستید، تا ساختن یک استایل نیمه رسمی تنها یک هـودی/سویـشرت و شلوار جیـن فاصله دارید.

استایل با هودی و پالتو کارن چاپ
استایل با هودی و پالتو کارن چاپ

وقتی صحبت از گرم ماندن می شود در حالی که شیک به نظر می رسید، پالتو همیشه یک انتخاب عالی است. به همین دلیل، این سبکی است که اکثر مردان در کمد لباس خود دارند. در حالی که بسیاری از مردان می دانند که چگونه پالتو خود را برای موارد خاص و رسمی بپوشند، اما بسیاری نمی دانند که چگونه آن را برای ظاهری مجذوب، مناسب سازند. این کت اگرچه از لحاظ ظاهری تیز و پیچیده است اما می تواند به طرز شگفت آوری برای نگاه های آخر هفته مناسب باشد. تنها چیزی که به آن احتیاج دارد هودی است تا به شل شدن آن کمک کند. یکشنبه سرد بعدی خود را برای داشتن ظاهری عالی، با یک هودی سفید زیر کت مشکی یا قهوه ای ترکیب کنید. فقط به یاد داشته باشید که لباس را با سایر قطعات آرام مانند شلوارهای گشاد و کفش های کتانی به پایان برسانید.

هودی/ سویشرت به همراه پالتو کت تک چرم

یکی از ترکیـب های نامیرای دنیـا مـد و لباس که از دهـه ای به دهه دیگر منتقل می شود ترکیب کت تک چرم مشکی و هودی یا سویشرت است.

استایل با هودی کت چرمی
استایل با هودی کت چرمی کارن چاپ

یکی از بهترین راه ها برای گرم نگه داشتن در زمستان لایه لایه ای از یک کاپوت زیر کت چرمی است. علاوه بر اینکه گرمای زیادی را ارائه می دهد، ترکیب شیک و براق نیز است. برای اینکه تیپ و ظاهر آن سخت و سخت باشد ، کت دوچرخه سواری مشکی را انتخاب کنید و آن را با کاپشن زیپ دار مشکی ست کنید. سپس شلوار جین باریک و براق را به رنگ سیاه برای زیبایی راک یا آبی برای احساس شهری تر اضافه کنید. اگر می خواهید شلوار جین مشکی بپوشید اما از اینکه لباس خیلی تیره به نظر برسد ترس دارید، سعی کنید با پوشیدن یک تیشرت چاپی خاکستری روشن که در زیر کت های باز است ، آن را از هم بپوشانید.

هودی/ سویشرت به همراه کاپشن بادگیر

کاپشن های بادگیر، انتخاب های مناسبی برای نشستن روی هودی یا سویشرت شما محسوب می شوند.

استایل با هودی و کاپشن آمریکایی
استایل با هودی و کاپشن آمریکایی کارن چاپ

برای یک لباس شهری امروزی، هودی و کاپشن خلبانی را در نظر بگیرید. اگرچه این ترکیب به اندازه ترکیب های دیگر کلاسیک نیست، اما به لطف محبوبیت فعلی کاپشن خلبانی و طراحی اصلی هودی می تواند به همان خوبی مناسب باشد. برای میخکوب کردن نگاه ها، یک هودی زیپ دار به رنگ کلاسیک مانند خاکستری، مشکی یا سرمه ای انتخاب کنید. سپس ، آن را با نوعی از کاپشن خلبانی مورد علاقه خود، چه آستین نایلونی ، پشمی یا چرمی، ست کنید. برای تکمیل ظاهر شهری خود ، کافی است چند شلوار جین مشکی یا آبی تیره و یک جفت کفش کتانی شیک به آن اضافه کنید. نتیجه این یک سبک مدرن درون شهری با ظاهری ساده و ورزشی خواهد بود.

هودی/ سویشرت به همراه کت جین مردانه

هیچ مردی از داشتن کت جین مردانه ضـرر نمی کند، چون قاعده کلی این اسـت که جیـن ها با هر چـیزی سـت می شـوند هـودی/سویشرت تان را زیر کـت تک جین بپوشید و یک استایل روزمره جذاب بسازید.

استایل با هودی و جین
استایل با هودی و جین کارن چاپ

جفت کت و شلوار جین با کت جین یک روش عالی برای دستیابی به ظاهری معمولی و خنک است. اگرچه می توانید انواع مختلفی از کت های جین را برای لباس انتخاب کنید، اما یک گزینه آبی بسیار مناسب عمل می کند و می تواند متناسب با طیف وسیعی از سبک ها باشد. سعی کنید ژاکت را با یک سویشرت کلاه دار سفید یا خاکستری شریک کنید تا ظاهری گاه به گاه شیک داشته باشد. سپس، لباس خود را با چند شلوار جین لاغر و چند کفش ورزشی به پایان برسانید.

هودی و دیگر هیچ

حتی اگر هیچ کدام از گزینه های بالا را دوست نداشته باشید پوشیدن هودی/سویشرت بدون هیچ رویه ای و تنها به
همراه شلوار جین و کفش کتونی مردانه ، یک استایل اسپرت برایتان می سازد

استایل با هودی کارن چاپ
استایل با هودی کارن چاپ

نحوه پوشیدن هودی

  • برای گرم ماندن در زمستان یک کلاه مخصوص لباس خود درست کنید.
  • سبک ساده را با سایر لباسهای بیرونی لایه بندی کنید تا شیک تر به نظر برسد.
  • یک کلاه دار زیپ دار برای یک سبک باریک و یا یک کلاه پیراهن کش دار برای چیزی شل و راحت تر انتخاب کنید.
  • با یک کت چرمی یا جین برای یک لباس شیک و شیک شریک شوید.
  • یک کاپشن با کت خلبانی ، پارک یا طاووس بپوشید تا ظاهری مدرن و شهری داشته باشید.
  • یک لباس شلوار کت و شلوار با یک شلوار جین و کفش کتانی یا چکمه به سرعت کامل کنید.

منبع مقاله

چاپ روی هودی و سویشرت:

همانطور که در بالا به آن اشاره شد سویشرت و هودی دارای تایپو گرافی و طرح دلخواه میباشد. با استفاده از چاپ هودی و سویشرت میتوان سویشرت و هودی خود را با سلیقه خود طراحی کنید و کارن چاپ ، چاپ روی سویشرت پنبه ای و چاپ دیجیتال روی سویشرت را برای شما کاربران در کمترین زمان انجام میدهد. شما میتوانید از طرح های موجود در فروشگاه کارن چاپ طرح مورد نظرتان را انتخاب نمایید و یا با بررسی طرح ها و کسب ایده میتوانید طرح خود را در قسمت چاپ طرح دلخواه سفارش گذاری نمایید.