مجله خبری کارن چاپ

10 دلیل که چرا چاپ روی تیشرت برای تبلیغ تجارت شما سودمند است

10 دلیل که چرا چاپ روی تیشرت برای تبلیغ تجارت شما سود مند است کارن چاپ

چند سال پیش که تو شرکت اتوبوس سازی آکیا دویچ کار میکردم مسئول فنی انتخاب ابزارآلات تولید بودم یادمه از یک فروشگاه تعدادی ابزار خاص خریداری کردم و یک تیشرت تبلیغاتی با مارک REMS به من هدیه داد من بعد از اون کنجکاو شدم و رفتم سایت همون شرکت و محصولاتش رو بررسی کردم و نتیجه فوق العاده ای پیش اومد. من مدت ها بود دنبال همچین تجهیزاتی بودم ولی هیچ سره نخی ازشون نداشتم که بتونم خرید انجام بدم و اون تیشرت چاپی و تبلیغات چاپ شده روی اون باعث شد کل پروسه تولید در قسمتی که از این ابزار ها استفاده میشد، به آسانی انجام بشه . از همه مهمتر شرکتی که تبلیغات روی تیشرت انجام داده بود تونست یک مشتری عالی تو حوزه تولید خود پیدا بکنه .

هر چند اون شرکت خودرو سازی به دلیل تحریم های ناجوانمردانه آمریکا الان تعطیل شده ولی من همچنان همون تیشرتو دارم و شاید انگیزه ای شد برام تا کسب کار چاپ طرح دلخواه روی تیشرت رو شروع کنم .بنابراین این مقاله رو بر اساس تجربیاتم نوشتم امیدوارم برای کسب و کار شما مفید باشه.

چاپ تیشرت تبلیغاتی

به اطراف خود نگاه کنید و تعداد تیشرت هایی را که با نام های تجاری مختلف روی آنها می بینید، بشمارید. بسیاری از آنها مانند Nike ، Adidas ، Canadian Goose و سایر مارک های معروف را پیدا خواهید کرد. این شرکت ها با استفاده از طرح های تیشرت خلاقانه و جذاب ، چاپ تیشرت را به سطح جدیدتری رسانده اند. چاپ روی تیشرت نه تنها می تواند بر چاپ آرم شما تمرکز کند. می توانید از آن برای طراحی چاپ تیشرت برای تخفیف های فصلی، پیشنهادات، مسابقات یا فقط یک پیام اجتماعی که می خواهید تبلیغ کنید استفاده کنید. بنابراین، در اینجا برخی از مزایایی وجود دارد که ممکن است در صورت سفارشی کردن تیشرت خود برای تبلیغ کسب و کار خود به دست آورید.

1) ارزان و سریع

در نهایت ، چاپ عکس روی تیشرت ارزانترین و سریعترین روش تبلیغات برای برند شما نسبت به سایر رسانه های تبلیغاتی است. علاوه بر انتخاب روش مناسب برای چاپ و لباس مناسب، چاپ روی تیشرت تبلیغاتی می تواند یک گزینه مقرون به صرفه باشد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک تیشرت ساده انتخاب کنید و عناصری را که می خواهید چاپ کنید به صورت چاپ طرح دلخواه اعلام کنید. تا زمانی که روش های طراحی و چاپ از قبل برنامه ریزی شده باشد ، روند چاپ این تیشرت ها می تواند بسیار سریع باشد.

2) همه کاره در طبیعت

وقتی تصمیم می گیرید از طریق یک طراح حرفه ای چاپ تیشرت تبلیغاتی را انجام دهید، این فرصتی برای خلق چیزی منحصر به فرد و عالی از ابتدا است. شما می توانید ایده شخصی خود ، عبارات جذاب، بازی با رنگ ها و موارد دیگر را قرار دهید. امکانات ایجاد یک تیشرت منحصر به فرد تقریباً بی پایان است.

3) طیف وسیعی از گزینه ها برای انتخاب

آیا چاپ با کیفیت و قیمت مناسب می خواهید؟ اگر بله، گزینه های مختلفی وجود دارد که می توانید برای چاپ روی تیشرت تبلیغاتی خود انتخاب کنید. شما می توانید از کیفیت لباس گرفته تا استفاده از تکنیک های چاپ و جوهر مورد نظر برای استفاده در تیشرت ها را انتخاب کنید.

چاپ تیشرت تبلیغاتی
چاپ روی تیشرت تبلیغاتی کارن چاپ

4) تیم ساز

پوشیدن تیشرت های شرکت برای کارمندانتان:

 • احساس اعتماد بین کارمند و مشتری ایجاد می کند.
 • روحیه تیمی را پرورش می دهد.
 • احساس تعلق، غرور و اتحاد در شرکت ایجاد می کند.
 • احساس رقابت با مارک های دیگر ایجاد می کند و
 • به کارمندان سطحی از اختیارات می بخشد.

وقتی کارمندان شما در شرکت شما احساس تعلق کنند، در نهایت بهره وری آنها افزایش می یابد و آنها می توانند هدف شرکت را بهتر به دست آورند.

5) تبلیغات حین راه رفتن

چاپ تبلیغاتی تیشرت فوراً یک ارتش تجاری برای تجارت شما ایجاد می کند. اگر تیم یا کارمندان شما به یک کنفرانس یا گردهمایی تبلیغاتی دعوت شده باشند، آرم شرکت شما یا موارد دیگری درباره کسب و کارتان روی تیشرت ها می تواند به راحتی افراد را تحت تأثیر قرار دهد تا درباره برند شما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

بسیاری از برگزارکنندگان امور خیریه با تیشرت هایی با مارک حمایت کنندگان مالی خود در مراسم ها ظاهر میشوند. بعضی از دونده ها در طول بازی تیشرت تبلیغاتی می پوشند. فکر می کنید چرا بسیاری از شرکت ها این همه هزینه صرف چاپ روی تیشرت تبلیغاتی می کنند؟ دلیل آن این است که تیشرت های چاپ شده و مارک دار با ایجاد آگاهی از برند برای همان ها ، به عنوان یک تبلیغ در حال راه رفتن برای مردم عمل می کنند. این نحوه تأثیر تیشرت بر تجارت است.

6) شروع کننده مکالمه

بله این درست است. یک تیشرت کاملاً سفارشی می تواند کاملاً چشم نواز باشد و (اگر از طراحی خوبی برخوردار باشد) می تواند تاثیری ماندگار بگذارد. فقط تصور کنید برخی از کارمندان شما در اجتماعات عمومی تیشرت با طرح دلخواه شما را می پوشند. ممکن است بینندگان در مورد طراحی تیشرت سوال کنند و در نهایت در مورد شرکت شما صحبت کنند. این نوع مکالمه تأثیر ماندگاری ایجاد می کند زیرا برند شما را در ذهن مردم جای داده است. بنابراین، یک تیشرت ایجاد کنید که بتواند با مخاطبان ارتباط برقرار کند و پیام خود را به آنها منتقل کند. بنابراین اجازه دهید تیشرت برای تجارت شما صحبت کند!

7) آهنربای استعداد

بیایید بگوییم ، اگر تجارت شما با مد، سروکار دارد و مسابقات مربوط به مد را برگزار می کنید، آرم روی تیشرت شما برند شما را به مخاطبان ارتقا می دهد. ممکن است برخی از مخاطبان شما با علایق مشابه در بین مخاطبان شما باشند که مایل باشند با تجارت شما کار کنند و مهارت های خود را به شرکت شما انتقال دهند. بنابراین، داشتن چاپ تبلیغاتی تیشرت به شما کمک می کند استعدادهای ارزشمندی را به سازمان خود جذب کنید و همچنین از روند استخدام خود بهره مند شوید.

8) محل کار شما را ایمن می کند

با پوشیدن پیراهن مربوط به مشاغل خود توسط کارمندان، می توانید اعضای شاغل در شرکت خود را بشناسید. پوشیدن تیشرت های چاپی توسط اعضای تیم شما، از ورود افراد غریبه به محل کار شما جلوگیری می کند. این امر به ویژه هنگام سازماندهی رویدادهای بزرگ مانند کنفرانس ها، گردهمایی ها یا کمپین ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شما می توانید کارمندان خود را شناسایی کنید و مطمئن شوید که هیچ شخص غیرمجاز به محل یا رویداد وارد نمی شود.

9) تبلیغات طولانی مدت

پیراهن بیش از رسانه های دیگر تبلیغاتی مانند مجلات، تبلیغات تلویزیونی و حتی بنرها بیشتر هستند. آنها با تبلیغ مداوم مارک شما مدت طولانی تری مشاهده قابل مشاهده هستند. تا زمانی که شما و کارمندانتان آن را در موارد مختلف بپوشید، تیشرت های سفارشی به تبلیغات و تبلیغ نام تجاری و کار شما ادامه می دهد.

10) مسئولیت پذیری کارکنان

اگرچه تیشرت ها می توانند احساس مهم بودن کارمندان شما را به همراه داشته باشند، اما همچنین مسئولیت خدماتی را که به مشتریان خود ارائه می دهند مسئولیت پذیر می کنند. با آرم برجسته بر روی لباس، از چگونگی ظاهر شدن آنها در مقابل مشتریان و مردم آگاه هستند. آنها به احتمال زیاد حرفه ای عمل می کنند و در هر کجا که باشند رفتاربجا را حفظ می کنند.

چاپ تیشرت تبلیغاتی
چاپ تیشرت تبلیغاتی کارن چاپ

استفاده از استراتژی چاپ روی تیشرت تبلیغاتی به شدت می تواند تلاشی در جهت ارتقا تجارت شما و جذب مشتری جدید انجام دهد. ناگفته نماند ، از آنجا که شما در ایجاد آرم هایی با طرح ها و گرافیک های زیبا آزادی کامل دارید ، نظر شخص خود را اعمال کنید. بنابراین آماده شوید تا امروز لباس خود و کارمندان خود را با “مارک” خود شروع کنید!

نظرتون در مورد تبلیغات بر روی تیشرت بعد از خواندن این مطلب چی هست؟ اگر مورد، نظر و پیشنهادی دارید در زیر همین مطلب برای ما اعلام کنید. اگر شما هم از این تجربیات در خصوص هدیه محصولات تبلیغاتی دارید برامون بنویسید.

و اگر نیاز به تبلیغات بر روی تیشرت داشتید کارن چاپ با بیش از 6 سال سابقه و همکاری با شرکت های مختلف آماده ارائه این خدمات برای شما میباشد.

کارن چاپ در زمینه چاپ روی تیشرت می‌تواند در زمینه چاپ دیجیتال روی تیشرت، چاپ روی تیشرت پنبه ای، چاپ دیجیتال روی تیشرت سفید، چاپ تیشرت ست ، چاپ روی تیشرت مشکی به شما عزیزان خدمات دهی نماید. همچنین کارن چاپ در زمینه چاپ روی هودی و سویشرت می‌تواند در زمینه چاپ دیجیتال روی سویشرت ، چاپ روی سویشرت پنبه ای کمک نماید . کارن چاپ تا به امروز تمامی تلاش خود را کرده است  که بتواند در زمینه چاپ به مشتریان خود بهترین خدمات و کیفیت را ارائه کند.

 

3 دیدگاه در “10 دلیل که چرا چاپ روی تیشرت برای تبلیغ تجارت شما سودمند است

 1. 9147665613 گفت:

  من هم همین تجربه ای داشتم دوبار یکبار تیشرت تبلیغاتی یک شرکت باعث شد با اون شرکت اشنا بشم و بعد از مدتی در اوجا استخدام شدم و برا مدتی اوجا مشغول کار بودم
  به نظر من تبلیغات باید این جوری ساده و موثر باشه من هم موافق با چاپ تیشرت تبلئعاتی هستم

 2. 9147665612 گفت:

  مطالبتهن خيلي عالي و جامع بود
  ما خودمون كارگاه توليدي داريم
  حتما از اين پيشنهادتون استفاده ميكنيم

 3. 9136685036 گفت:

  بسیار مفید و جامع توضیح دادین حتماا از تجربه ی مفید شما استفاده خواهم کرد

دیدگاهتان را بنویسید