محصولات کارن چاپ دارای دو بخش اصلی است

  • چاپ طرح دلخواه خود کاربران سایت بر روی تمامی محصولات
  • خرید محصولات با طرح‌های موجود در فروشگاه کارن چاپ

مهمترین مساله در هر دو بخش این است که مشتری ابتدا باید سایز مورد نظر خود را از طریق جدول راهنمای موجود در سایت انتخاب کند و در صورتی که طرح دلخواه دارد آن را در قسمت آپلود فایل مربوط به محصول با طرح دلخواه بارگذاری نماید، بعد از انتخاب ویژگی‌های محصول آن را به سبد خرید خود اضافه نماید و در نهایت اقدام به تکمیل مشخصات خود از قبیل نام آدرس و تلفن گیرنده کند و نهایتا با ورود به درگاه پرداخت امن الکترونیکی اقدام به پرداخت هزینه شود.

بله با توجه به محدودیت های پرداخت خرید از سایت کارن چاپ فقط از طریق دو درگاه معتبر بانک ملت و بانک پاسارگاه فراهم است.

بله امکان ثبت سفارش برای تمامی کاربران سایت از تمامی نقاط کشور فراهم است.کارن چاپ بسته‌های خریداری شده توسط مشتریان را توسط شرکت ملی پست ارسال می‌کند. ویژگی ارسال با شرکت ملی پست این است که می‌توان مرسوله‌ها را به دورترین  و کوچکترین شهرها و روستاهای ایران به راحتی فرستاد.

نکته‌ی مهم در انتخاب شهر مورد نظر در صفحه‌ی تسویه حساب کارن چاپ این است که ابتدا باید استان مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از کسری از ثانیه شهرهای مورد نظر آن استان در فیلد شهرها نمایش داده می‌شود . لازم به ذکر است اگر نام روستای خود را در بین شهرها پیدا نکردید  نزدک‌ترین شهر جامع را به روستای خود می‌توانید انتخاب کنید.

با توجه به اینکه محصولات کارن چاپ پس از ثبت سفارش مشتریان چاپ و اماده و طرح درخواستی مشتریان روی آن سایز انتخاب شده انجام می‌شود امکان تعویض و یا پس گرفتن محصول به هیچ عنوان وجود ندارد. به همین علت تمامی هزینه‌ها هنگام ثبت سفارش دریافت می‌شود تا در صورت منصرف شدن خریدار محصول بلا تکلیف نباشد.

لازم به ذکر هست مواد اولیه تمامی محصولات کارن چاپ از مواد درجه یک موجود در بازار تهیه ، دوخته و چاپ می‌شود و خیالتان از بابت این موضوع که ممکن است جنس بی کیفیت ارسال شود راحت باشد.

پرداخت‌های حضوری بیشتر برای محصولاتی استفاده می‌شود که در صورت عودت، آن محصول را می‌توان به شخص دیگر فروخت نه محصول با طرح دلخواهی که سفارش داده شده است.

شرکت کارن چاپ در شهر تبریز استان آذر بایجان شرقی واقع شده و هیچ شعبه ای در سایر شهرها ندارد.

امکان خرید حضوری در ساعات ذکر شده از دفتر کارن چاپ وجود دارد.

https://goo.gl/maps/KY9ksAxdQ5e8MhgG6

چاپ محصولات بسته به حجم سفارشات روزانه یک الی 4 روز طول می‌کشد. البته با درخواست مشتری مبنی بر اینکه محصول را برای تاریخ خاصی نیاز دارند امکان چاپ و ارسال خارج از نوبت هم وجود دارد.

آماده سازی محصولات زمان زیادی ‌نمی‌برد بلکه ارسال مرسوله با توجه به شهر گیرنده زمانبر است و برای رفع این مشکل مشتری می‌تواند روش ارسال را خودش انتخاب نماید.

برای مثال امکان ارسال با اتوبوس های بین شهری وجود دارد که زمان رسیدن مرسوله را به حداقل زمان ممکن تقلیل می‌دهد و همچنین می‌توان از روش‌های ارسال توسط شرکت‌های خصوصی مانند تیپاکس و… بهره برد.

به هیچ وجه چاپ های انجام شده بر روی محصولات کارت چاپ با شست شوی اصولی از بین نمی‌رود درچاپ تیشرت به روش سابلیمیشن طرح مورد نظر به عمق تارهای پلی استر پارچه نفوذ می‌کند و با شستشو از بین نمیرد و در چاپ تیشرت به روش رولی هم از بهترین مواد کره ای استفاده می‌شود که این مواد به هیچ وجه کنده و جدا نمی‌شود .

در مورد چاپ لیوان هم نباید لیوان‌ها را در داخل ماشین ظرف شویی شست .

محصولات بعد از چاپ طرح انتخاب شده تحویل پست دولتی می‌شود و به روش پست پیشتاز ارسال و در زمان ارسال نیز پیامک از طرف شرکت ملی پست به گیرنده تحویل داده می‌شود تا بتواند از طریق سایت پست مرسوله را رهگیری کند.

در صورتی که مشتری درخواست نماید امکان ارسال بسته به روش‌های دیگر نیز امکان پذیر است:

-ارسال توسط باربری ها

-ارسال توسط اتوبوس های بین شهری

-ارسال توسط شرکت های خصوص تیپاکس

-ارسال توسط پیک فقط مخصوص شهر تبریز

یکی از بخش‌های مهم سایت کارن چاپ صفحه چاپ طرح دلخواه است که می‌توانید با لینک زیر وارد آن شوید:

 https://karenprint.com/product-category/custom-printing/

شما می‌توانید به راحتی فایل طرح مورد نظر را در قسمت آپلود فایل روی محصولات مانند تیشرت یا لیوان یا قاب گوشی بارگزاری کنید تا همان طرح روی محصول چاپ و ارسال شود.

چاپ روی محصول با بالاترین کیفیت انجام می‌شود لذا هر فایلی که مشتری ارسال کند کیفیت نهایی محصول نیز همان خواهد بود برای همین باید فایلی که ارسال می‌شود دارای کیفیت بالا و و سایز قابل قبولی باشد تا نتیجه‌ی نهایی بهتری حاصل شود.

خیر، علت آن هم کیفیت پایین خروجی است.

بله کارن چاپ ضمانت سالم بودن و اصالت محصولات با مشخصات عنوان شده هر محصول را تضمین می‌کند.

جهت پیگیری سفارشات می‌توانید وارد منوی سایت و قسمت پیگیری سفارش شده و با درج یکی از این موارد شماره موبایل، ایمیل یا شماره سفارش، وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید.

سایت کارن چاپ مجهز به سامانه‌ی ارسال پیامک هوشمند است و وضعیت‌های مختلف سفارش از جمله تایید ثبت سفارش و تغییر وضعیت‌های سفارش (مراحل چاپ، مرحله ارسال و…) به صورت خودکار به شماره تلفن ثبت شده‌ی مشتری ارسال می‌کند و در آخرین مرحله که مرسوله تحویل پست می‌شود، کد 24 رقمی مرسوله به همراه لینک پیگیری از سایت پست، به مشتریان پیامک ارسال می‌شوذ تا از سامانه‌ی رهگیری مرسولات پستی موقعیت دقیق و زمان رسیدن و تحویل توسط مامور پست را مشاهده کنید.