صنعت مد و پوشاک دارد با بیشترین سرعت ممکن به سمت استایل‌های مینیمال و جوان‌پسند حرکت می‌کند. مسئله این است که تولید و طراحی لباس‌هایی که باب میل و طبق سلیقه جوانان امروزی باشد دیگر به روش‌های قدیمی میسر نیست. به عبارت دیگر خدمات چاپ برای تولیدکنندگان لباس آن‌قدرها هم متنوع نیست.

مثلاً همین لباس‌های چاپی در گذشته هم وجود داشتند اما امروزه با وجود روش‌ها و طرح‌های متنوع جدید، نمی‌توان از همان روش‌های قدیمی برای دوخت و طراحی آن‌ها استفاده کرد. با توجه به هزینه‌ای که چاپ لباس دارد، این موضوع خودش به‌تنهایی یک کسب‌وکار و جدا از طراحی و تولید لباس محسوب می‌شود.

با توجه به هزینه‌های بالایی که تولیدکنندگان لباس و مزون‌دارها برای طراحی، تولید و دوخت یک لباس متحمل می‌شوند، تامین هزینه‌های جانبی مربوط به چاپ لباس و تجهیزات آن، برای اغلب آن‌ها دشوار است. به‌خصوص کسب‌وکارهای نوپا و کسانی که قصد دارند به‌تازگی وارد این صنعت شوند نمی‌توانند هر دو کار را در کنار هم پیش ببرند.

پس راهکار چیست؟ آیا مزون‌دارهای قدیمی یا تولیدی‌های لباس که تجهیزات تولید چاپ روی لباس را ندارند محکوم به نابودی هستند؟ آیا دیگر لباس‌های تولیدی آن‌ها که بابِ سلیقه جوانان نیست به فروش نخواهد رفت؟

چطور می‌توان کسب‌وکارهای حوزه پوشاک را نجات داد؟ اگر به‌عنوان تولیدکننده یا کسی که ایده‌هایی برای شروع کسب‌وکار دارد این مسئله یکی از دغدغه‌های بزرگ شماست، در این مقاله همراه باشید. در ادامه راهکارهای نجات کسب و کار شما در ادامه بررسی خواهد شد.

مجموعه خدمات چاپ برای تولیدکنندگان لباس چیست و چه کاربردی دارد؟

در گذشته با توجه به تنوع کمی که در همه امور زندگی، ازجمله لباس‌ وجود داشت و نیز هزینه اندکی که شروع یک شغل نیاز داشت، افراد می‌توانستند به‌راحتی کسب‌وکار خودشان را راه بیندازند. بسیاری از صنایع مانند صنعت پوشاک، گستردگی حال حاضر را نداشتند و فقط با راه‌اندازی یک تولیدی پوشاک، افراد می‌توانستند وارد رقابت با کارخانه‌های بزرگ بشوند.

اما امروزه اصلا این‌طور نیست و شما نمی‌توانید صرفا با داشتن یک تولیدی کوچک جایگاه مناسبی در این صنعت برای خودتان ایجاد کنید. یا حتی تمام نیازهای یک گروه سنی را پوشش دهید. امروزه تولید و طراحی چیزی که سلیقه مخاطبان آن را قبول کند، یک فرایند گسترده و البته هزینه‌ بر برای تولیدکنندگان است. بنابراین صنایع گوناگون و کسب‌وکارهای مختلفی مانند مجموعه خدمات چاپ لباس و… در این زمینه ایجاد شده‌اند تا بتوانند در کنار یکدیگر به کار خود ادامه دهند و به سودآوری برسند.

قطعا شما هم به‌عنوان یک تولیدکننده یا مزون‌دار شاهد این تغییر سلیقه‌ در سال‌های اخیر در نوع پوشاک افراد در سنین و گروه‌های مختلف هستید. مهم‌ترین و بیشترین میزان این تغییرات به لباس‌های چاپی برمی‌گردد. در گذشته این لباس‌ها فقط مخصوص کودکان یا نهایتاً نوجوانان و جوانان بودند. اما امروزه استایل‌هایی وجود دارند که سن‌وسال نمی‌شناسند.

پس راه حل چیست؟

نگران نابودی کسب‌وکارتان در پوشاک نباشید. می‌توانید با یک همکاری دوطرفه با خدمات چاپ برای تولیدکنندگان لباس مشکل‌تان را حل کنید.

به‌عنوان کارآفرینی که تولیدی پوشاک دارد یا کسی که یک مزون لباس تاسیس کرده، می‌توانید برون‌سپاری کنید. یعنی با شرکتی که ی را انجام می‌دهد قرارداد ببنید و کار چاپ‌های متنوع روی لباس‌ها را به آن شرکت بسپارید.

خدمات چاپ برای تولیدکنندگان لباس

مزایای قرارداد بستن با شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات چاپ روی لباس:

  1. می‌توانید از لباس‌های چاپی، مخصوصا لباس‌های ترند در کنار سایر لباس‌هایتان بهره‌مند شوید. از این طریق طیف می‌توانید وسیع‌تری از افراد را هم به مشتریان خود تبدیل کنید. همه‌ی این مزایا بدون اینکه لازم باشد تجهیزات لازم برای چاپ روی لباس را تهیه کنید.
  2. میوانید با یک برند معتبر خدمات چاپ برای تولیدکنندگان لباس همکاری کنید. وجود نام شما در کنار نام آن برند تجاری به‌نوعی تبلیغ برای کسب‌وکارتان نیز محسوب می‌شود.
  3. می‌توانید لباس‌های خاص با طراحی‌ها و چاپ‌های منحصر به خودتان را طراحی کنید و استایل خاص خودتان را داشته باشید.

حتما می‌دانید استایل‌های اسپرت با لباس‌های چاپی این روزها چقدر مورد استقبال جوانان هستند و تا چه اندازه تولید این نوع لباس برای شما سوددهی خواهد داشت.

معرفی مجموعه معتبر خدمات چاپ:

همکاری با یک مجموعه ارائه‌دهنده خدمات چاپ برای تولیدکنندگان لباس، مثل راه رفتن روی لبه تیغ است؛ چراکه اگر مجموعه انتخابی شما استاندارهای لازم را نداشته باشد، به‌جای سودآوری باعث ضرر کردنتان نیز خواهد شد.

بنابراین شما به‌عنوان صاحب کسب‌وکار باید نهایت دقت خود را در انتخاب مجموعه خدمات چاپ برای تولیدکنندگان لباس به کار ببرید و برندی را انتخاب کنید که از همه نظر مخصوصا کیفیت کاری در سطح بالایی قرار داشته باشد.

خدمات چاپ برای تولیدکنندگان لباس

از آنجایی که احتمالا پیدا کردن چنین برند و مجموعه‌ای برای شما سخت خواهد بود، قصد داریم یکی از بهترین مجموعه‌های خدمات چاپ را به شما معرفی کنیم.

مجموعه کارن چاپ یکی از بهترین برندهای حال حاضر در حوزه خدمات چاپ برای تولیدکنندگان لباس است که با بهره‌مندی از انواع فناوری چاپ از جمله چاپ dtf و چاپ سابلیمیشن و همچنین تنوع کاری بالایی که دارد می‌تواند انتخاب شما برای همکاری قرار گیرد.

شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با خدمات چاپ برای تولیدکنندگان لباس این مجموعه به سایت کارن چاپ مراجعه کنید و محصولات، مواد مورد استفاده این مجموعه و سایر پارامترهای مدنظرتان را بررسی کنید تا بتوانید به‌درستی تصمیم بگیرید.