چاپ عکس طرح دلخواه روی انواع ماگ / لیوان

ماگ‌ها لیوان‌های سرامیکی یا شیشه‌ای هستند که طرح و رنگ‌های متنوع و زیبا در بازار موجود هستند. تنوع بالای لیوان‌ها و ماگ‌ها بسیار جذاب بوده و می‌تواند حتی به عنوان کادو برای مناسبت‌های خاص در نظر گرفته شود. چاپ طرح دلخواه روی لیوان و چاپ روی ماگ‌ها یکی از کارهایی بسیار جذاب است و می‌توانید طرح‌های دلخواه خود بر روی آن‌ها چاپ کنید. در ادامه به طور کامل در مورد نحوه چاپ روی ماگ، روش چاپ روی لیوان و پر طرفدارترین طرح‌های استفاده شده صحبت می‌شود.

چاپ طرح دلخواه روی لیوان

 

معرفی روش های چاپ طرح دلخواه روی لیوان

چاپ طرح دلخواه با روش سابلیمیشن

سال‌های زیادی است که صنعت چاپ در بین بشر رواج پیدا کرده و در موارد بسیار زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه تکنیک‌ها و روش‌های چاپ بسیار پیشرفت کرده و تحولات عظیمی در صنعت چاپ صورت گرفته است به صورتی که برای چاپ دستگاه‌های بسیار متنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. چندین روش چاپ وجود دارد که به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش‌ها شامل چاپ افست، چاپ سیلک اسکرین، چاپ تامپو، چاپ فلکسو، چاپ ترمرگرافی، چاپ ایچینگ، چاپ سابلیمیشن و … می‌باشند.

سابلیمیشن یکی از جدیدترین روش‌های چاپ است که برای چاپ طرح دلخواه بر روی انواع سطح پارچه‌ای، شیشه‌ای، سرامیکی ، چاپ ماگ … استفاده می‌شود. با استفاده از آن می‌توانید به راحتی هر طرح و منظره‌ای که مورد علاقه تان باشد بر روی سطح مورد نظر چاپ کنید. چاپ طرح دلخواه روی لیوان ست نیز از طرح‌های پر طرفدار این روش چاپ است.

نحوه کار دستگاه سابلیمیشن

برای استفاده از این دستگاه باید با نحوه کار دستگاه و روش چاپ طرح با استفاده از آن آشنا باشید. این دستگاه یک پرینتر مخصوص دارد که دارای جوهر مخصوص و کاغذ مخصوص چاپ سابلیمیشن است. طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و به وسیله دستگاه مخصوص بر روی کاغذ چاپ سابلیمیشن چاپ کنید.

در مرحله بعد کاغذی که طرح مورد نظر بر روی چاپ شده را در بر روی سطح مورد نظر قرار دهید. با استفاده از دستگاه مخصوص این طرح بر روی سطح مورد نظر چسبانده می‌شود. تصور کنید به کمک یک عدد اتوی بزرگ طرح خود را بر روی سطح پرس کرده‌اید. این دستگاه دقیقا کاری مشابه اتو را در ابعاد بزرگ انجام می‌دهد.

نحوه کار دستگاه به این صورت است که طرح شما به وسیله جوهر بر روی کاغذ مخصوص چاپ شده سپس به وسیله گرما و حرارت بسیار بالا این طرح از روی کاغذ بلند شده و بر روی سطح مورد نظر شما قرار می‌گیرد. طرح و نقش مورد نظر شما به صورت موقت بر روی کاغذ قرار می‌گیرد تا بر روی سطح مورد نظر منتقل شود. به همین دلیل برای این کار حتما باید از کاغذ و جوهر مخصوص استفاده کنید تا نتیجه نهایی با کیفیت بالا باشد. اگر کاغذ و جوهر مخصوص نباشد میزان زیادی از جوهر هدر رفته و طرح با کیفیت بالا و به درستی بر روی کاغذ و سطح مورد نظر چاپ نمی‌شود.

از این روش چاپ برای ایجاد طرح‌های دلخواه بر روی انواع سطوح استفاده شده و به کمک آن می‌توان تابلو فرش، لباس، روسری، تی شرت با طرح دلخواه، لیوان، قاب گوشی و … را با طرح‌های دلخواه تولید کرد. چاپ عکس روی لیوان از پر کاربردترین موارد استفاده از این روش است.

مزایای چاپ طرح دلخواه

چاپ طرح دلخواه مزایای بسیاری داشته و در موارد مختلفی به کار می‌رود. یکی از مهم‌ترین استفاده‌های چاپ طرح دلخواه بر روی لیوان یا ماگ است. می‌توانید طرح‌های دلخواه، عکس‌های دو نفره و یا تصویر دیگری را بر روی ماگ چاپ کرده و به عنوان هدیه در مناسبت‌های مختلف استفاده کنید.

اگر برند خاص خود را داشته باشید برای تبلیغ و بیشتر دیده شدن می‌توانید لوگوی برند خود را بر روی ماگ‌ها چاپ کرده و در جلسات و مکان‌های مختلف استفاده کنید. علاوه بر آن می‌تواندی نام شرکت، لوگو و … خود را بر لیوان و ماگ چاپ کرده و در فضای شرکت تنها از این لیوان‌ها استفاده کنید.

چاپ عکس روی لیوان و انواع ماگ صورت می‌گیرد. لیوان اولیه می‌تواند در رنگ‌های مختلف باشد اما بیشترین میزان استفاده از لیوان سفید ساده است. با توجه به اندازه لیوان طرح خود را در همان اندازه مشخص کنید تا به طور کامل بر روی لیوان جا بگیرد.

استفاده از روش چاپ سابلیمیشن برای چاپ طرح دلخواه بر روی لیوان باعث می‌شود شما در هر تعدادی حتی برای یک عدد بتوانید از دستگاه استفاده کنید. این ویژگی باعث شده تا هر فرد بتواند طرح مورد نظر خود را برای چاپ بر روی تعداد لیوان دلخواه خود انتخاب کند. حتی چاپ یک لیوان هم امکان پذیر است.

چاپ لیوان حرارتی

چاپ طرح دلخواه روی ماگ جادویی یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌های چاپ است. این نوع چاپ ماگ به این صورت است که در صورت سرد بودن بدنه لیوان کاملا سیاه و بدون طرح است، در صورتی که دمای لیوان به وسیله چاپ لیوان، قهوه و … بالا رفته طرح آن نمایان می‌شود. این نوع لیوان بسیار پر طرفدار بوده و از زیباترین و جذاب‌ترین محصولات برای هدیه دادن در مناسبت‌های مختلف است. چاپ طرح دلخواه روی ماگ جادویی هدیه‌ای ویژه و سورپرایز کننده است.

لیوان‌هایی که برای چاپ ماگ مورد استفاده قرار می‌گیرند خاصیت رنگ پذیری دارند به همین دلیل بعد از استفاده بهتر است کاملا تمیز شوند و هیچ گونه چای یا قهوه‌ای درون آن‌ها باقی نماند زیرا به مرور زمان دچار تغییر رنگ می‌شوند. برای چاپ لیوان حرارتی نیز از روش چاپ سابلیمیشن استفاده می‌شود زیرا هم از نظر کیفیت و هم هزینه بهترین روش موجود است. با استفاده از این روش رنگ طرح انتخاب شده کاملا به لیوان سرامیکی انتخاب شده نفوذ می‌کند و ماندگاری بالایی دارد. طرح مورد نظر شما هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی در بخش‌های مختلف لیوان قابل چاپ است.

چاپ لیوان حرارتی

طرح‌های پر طرفدار چاپ لیوان

طرح بسیار زیبا و پر طرفداری وجود دارد که می‌توانید برای مناسبت‌های مختلف مورد استفاده قرار دهید. هزینه چاپ طرح دلخواه بر روی لیوان سرامیکی بسیار مقرون به صرفه است و گزینه‌ای عالی برای مناسبت‌های مختلف است. در ادامه برخی از طرح‌های بسیار پرطرفدار و زیبا معرفی شده تا برای مناسبت‌های مختلف انتخاب و چاپ روی لیوان مورد نظر انتخاب کنید.

چاپ ماگ عکس‌های دو نفره

یکی از جذاب‌ترین طرح‌های مناسب برای چاپ بر روی لیوان عکس‌های دو نفره است. عکس‌های دو نفره خود را بر روی لیوان‌های سرامیکی با زمینه‌های مختلف یا رنگ‌های دلخواه چاپ کرده و برای مناسب‌های مختلف هدیه بدهید. این نوع لیوان‌ها در بین زوج‌های جوان بسیار پر طرفدار هستند.

چاپ عکس‌های دو نفره روی لیوان حرارتی

چاپ طرح‌های عاشقانه روی لیوان 

اگر برای مناسبت‌هایی مانند ولنتاین، سالگرد ازدواج، تولد و … به دنبال هدیه‌ای بسیار خاص و زیبا هستید، پیشنهاد ما به شما انتخاب طرح‌های عاشقانه بسیار زیبا و چاپ روی لیوان سرامیکی است. این طرح‌ها بسیار متنوع و زیبا هستند و گزینه‌ای بسیار مناسب برای هدیه دادن است.

چاپ طرح‌های عاشقانه روی لیوان

 

چاپ ماگ برند یا لوگوی شرکت

تبلیغ برای هر شرکت و لوگویی بسیار مهم و حیاتی است. شرکت‌های مختلف برای تبلیغ و برندسازی روش‌های مختلفی را استفاده می‌کنند. یکی از راه‌های بسیار عالی برای تبلیغات چاپ برند و لوگوی کسب و کار بر روی ماگ‌های سرامیکی است. از این چاپ ماگ می‌توانید در جشنواره‌ها، همایش‌ها و یا برای استفاده کارمندان در شرکت استفاده کنید.

چاپ برند یا لوگوی شرکت روی لیوان

چاپ لیوان طرح‌های کودکانه

یکی دیگر از ایده‌های بسیار جذاب برای لیوان‌های سرامیکی چاپ طرح‌های کودکانه است. طرح‌های بسیار زیبای کودکانه‌ای وجود دارد که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب و برای کودک خود لیوان‌های بسیار جذاب تهیه کنید. علاوه بر طرح‌های کودکانه می‌توانید از عکس کودک خود برای چاپ استفاده کنید.

چاپ طرح‌های کودکانه

چاپ ماگ طرح‌های هندسی

طرح‌های هندسی تنوع بسیار بالایی داشته و زیبایی خاصی به تمام سطوح می‌دهند. می‌توانید از بین طرح‌های موجود به دلخواه انتخاب کرده و بر روی لیوان چاپ کنید. این طرح‌ها نیز طرفداران خاص خود را داشته و بسیار پر فروش هستند.

چاپ طرح‌های هندسی

 چاپ روی لیوان طرح تولدت مبارک

یکی دیگر از طرح‌های بسیار پر طرفدار و زیبا طرح‌های تولدت مبارک است. نوشته‌های تولدت مبارک برای تبریک جشن تولد عزیزانتان می‌تواند هدیه‌ای بسیار زیبا و جذاب باشد. این طرح نیز با فونت‌ها و رنگ‌های بسیار زیبا و متنوع قابل سفارش است. این هدیه زیبا و ماندگار قیمت بسیار مناسبی داشته و گزینه‌ای بسیار اقتصادی برای خرید است.

چاپ طرح تولدت مبارک

طرح‌های ولنتاین مبارک

ولنتاین یکی از روزهایی است که در چند سال گذشته در بین تمام افراد به یک روز مهم تبدیل شده است. در این روز زوج‌های جوان برای یکدیگر هدیه‌های کوچک و دوست داشتنی تهیه می‌کنند تا به همدیگر ابزار علاقه کنند. یکی از جذاب‌ترین و ماندگارترین هدایایی که در این روز می‌توانید برای یکدیگر تهیه کنید چاپ روی ماگ طرح‌های عاشقانه و زیبا بر روی لیوان‌های سرامیکی است. این طرح‌های زیبا بسیار جذاب و ماندگار هستند.

طرح‌های ولنتاین مبارک

 

چاپ طرح دلخواه روی لیوان ست

یکی دیگر از طرح‌های جذاب و پر طرفدار طرح‌های ست برای لیوان‌ است. در این مدل می‌توانید از طرح‌های عاشقانه ست برای روی لیوان انتخاب کرده و طرح را به گونه‌ای چاپ کنید تا دو لیوان با قرار گرفتن کنار یکدیگر کامل شوند. یکی دیگر از ایده‌های جذاب برای این مدل چاپ عکس دو نفر بر روی لیوان است. همچنین در چاپ طرح دلخواه روی لیوان ست می‌توانید نام‌های خود را نیز چاپ کنید.

چاپ طرح دلخواه روی لیوان

همان طور که گفته شد چاپ طرح دلخواه روی لیوان ست از روش چاپ سابلیمیشن امکان پذیر است. با این روش می‌تواندی انواع طرح‌های دلخواه و جذاب را انتخاب و با استفاده از دستگاه سابلیمیشن بر روی لیوان مورد نظر چاپ کنید. این طرح‌ها به وسیله دستگاه سابلیمیشن به عمق لیوان نفوذ کرده و ماندگاری و ثبات رنگ بسیار بالایی دارند. هزینه این لیوان‌ها بسیار مقرون به صرفه بوده و با کمترین بودجه می‌توانید زیباترین طرح‌ها را برای خود سفارش دهید.

تنوع رنگ‌ و طرح‌های لیوان‌ها بسیار زیاد است و با هر طرح و رنگی می‌توانید برای چاپ طرح مورد استفاده قرار دهید. لیوان‌های دسته قلبی نیز طرفداران زیادی دارند. فروشگاه‌ها و وب سایت‌های مختلفی در زمینه چاپ بر روی لیوان فعالیت می‌کنند. می‌تواندی با مراجعه به فروشگاه آن‌ها یا از طریق وب سایت طرح‌های موجود را مشاهده و از بین آن‌ها انتخاب کنید. اگر طرح‌های موجود مورد پسند شما واقع نشد طرح‌های دلخواه خود را انتخاب و به آن‌ها سفارش دهید. چاپ روی لیوان در زمان بسیار کمی انجام می‌گیرد.

سوالات متداول برای چاپ عکس بر روی ماگ

چگونه تصویر یک عکس یا طرح را روی ماگ / لیوان چاپ کنیم؟

این کار با روش چاپ سابلیمیشن که یکی از جدیدترین روش‌های چاپ است که برای چاپ طرح دلخواه بر روی انواع سطح پارچه‌ای، شیشه‌ای، سرامیکی و … استفاده می‌شود.

کجا میشه عکس دلخواه رو روی لیوان چاپ کرد؟

این کار در فروشگاه های چاپ که دستگاه چاپ سابلیمیشن دارند انجام میشه فروشگاه چاپ کارن چاپ به سرعت و با کیفیت این کار را برای شما انجام میدهد و در کمترین زمان یا پست برای کل کشور ارسال میکند

چاپ روی لیوان کجا انجام میشود؟

روش چاپ ماگ و چاپ روی لیوان به صورت سابلیمیشن میباشد برای همین خاطر شما میتوانید از فروشگاه های چاپ سابلیمیشن مثل فروشگاه کارن چاپ این خدمات را دریافت کنید

ماگ چیست ؟
به لیوان های سرامیکی ماگ گفته می شود , ماگ ها می توانند از جنس شیشه یا سفال باشند که دارای روکش سرامیکی هستند

 

تفاوت ماگ و لیوان ؟

در کتاب های معانی لغت ماگ ها به لیوان , آبخوری و … معنی شده است .

چند تا عکس میشه روی لیوان چاپ کرد؟

تعداد عکس قابل چاپ روی لیوان نامحدود است و بستگی به نحوه طراحی دارد میتوان بیشمار عکس را در محدوده چاپ لیوان طراحی و و روی لیوان چاپ کرد

نگهداری از ماگ های چاپ شده چگونه است؟

مهمترین نکته برای بالا بردن عمر طرح چاپ شده روی ماگ استفاده نکردن از ماشین ظرف شویی میباشد له مرور زمان باعث کمرنگ شدن طرح چاپ روی ماگ میگردد

آیا ماگ هدیه ی خوبی است؟

لیوان هدیه ای است که امکانات زیادی دارد. انتخاب هدیه می تواند مشکل باشد. بسیاری از مردم همه چیز مورد نیاز خود را دارند ، بنابراین با دادن چیزی شخصی به آنها ، معامله بزرگی خواهد بود. لیوان ها در طول روز ، از صبحانه تا شام استفاده می شود

لیوان هدیه خوبی برای تولد است؟

بله ، چاپ ماگ بهترین هدیه برای تولد محسوب میشود. و چیزی که لیوان ها را به هدیه ای منحصر به فرد تبدیل می کند ، این است که همیشه از آن برای داشتن روحیه بهتر استفاده می شود ، چه با نوشیدن قهوه ، شکلات داغ یا هر نوشیدنی مورد علاقه دیگر. نوشیدن نوشیدنی مورد علاقه در لیوان خوب و مناسب همیشه سرگرمی از داشتن زمان خوب نوشیدن را افزایش می دهد