آیا امکان چاپ عکس و طرح دلخواه خودمون بر روی تیشرت وجود دارد؟

بلی امکان چاپ طرح دلخواه یا عکس بر روی تیشرت وجود دارد کافیست در صفحه چاپ طرح دلخواه بر روی محصول مورد نظر کلیک کنید و فایل عکس یا طرح دلخواهتون رو آپلود کنید تا کارن چاپ این کار را برای شما انجام دهد

آیا امکان چاپ عکس بر روی تیشرت در سایز های بچگانه وجود دارد ؟

بلی تیشرت های و هودی های کارن چاپ برای تمامی سایز ها از خردسال تا بزرگسال تولید میشود و اط سایز صفر بچگانه تا 3 ایکس بزرگ سال دوخته می شود و طرح دلخواه مشتریان بر روی آنها چاپ میشود

چگونه میتوان بر روی تیشرت عکس چاپ کرد؟

برای این کار باید در نظر داشته باشید روش های مختلف چاپ روی تیشرت وجود دارد که نسبت به نوع پارچه ی تیشرت و نوع طرح مورد نظر یکی از روش های چاپ سیلک، چاپ دیجیتال، و یا چاپ رولی انجام میگردد

سایزبندی تیشرت ها به صورت هست و چگونه سایز تیشرت رو انتخاب کنم. ؟

در کنار تمامی محصولات یک جدول سایز و روش اندازه گیری در آن جدول ذکر شده است شما باید عرض تیشرت خودتونو رو اندازه بزنید و با جدول مقایسه کنید و سایز مورد نظرتونو انتخاب کنید باید در نظر داشته باشید که این سایز ها به دلیل دوخته شدن دستی تیشرت ها امکان اختلاف 2 سانتی متر را خواهند داشت. باید در انتخاب سایز تیشرت و هودی نهایت دقت رو داشته باشید زیرا تیشرت های کارت چاپ خام هستند و بعد از سفارش شما چاپ میگردند لذا امکان تعویض بعد از چاپ مقدور نخواهد بود و فقط برای سفارش مجدد همان طرح با سایز دیگر با تخفیف ویژه برای شما ثبت و ارسال خواهد شد

چه مدت طول میکشد تا سفارش چاپ تیشرت حاضر و ارسال گردد؟

مدت زمان چاپ محصولات کارن چاپ حداقل در دو روز کاری انجام میگردد. البته در مناسبت های مختلف از حمله روز های منتهی به شب یلدا، و عید نوروز که حجم سفارشات بالا میباشد زمان آماده سازی کمی بیشتر طول خواهد کشید. مدت زمان تحویل محصولات نیز با توجه به اینکه با پست دولتی از شهر مبدا یعنی تبریز ارسال میگردد بستگی به شهر مقصد دارد که حدود دو الی هفت روز زمان میبرد البته توضیع نیز با توجه به تراکم کاری پست در روز های ذکر شده امکان اینکه مدت زمان بیشتری طول بکشد دارد.
لازم به ذکر است اگر سفارش شما برای مناسب خاصی باشد امکان ارسال با اتوبوس و یا باربری و تیپاکس فراهم میباشد که مدت زمان توضیع کمتری نسبت به پست دارند.

آیا امکان تغییرات در طرح های موجود در سایت وجود دارد؟

بلی شما میتونید عکس طرح مورد پسندتون رو در قسمت چاپ طرح دلخواه ارسال کنید و تغییرات مورد نظرتون رو برای ما ثبت کنید تا مطابق درخواست شما طراحی انجام گردد

تیشرت روچطوری بشورم؟

بهترین روش پیشنهادی کارن چاپ برای شستشوی تیشرت ها ، با آب ۳۰ درجه ،با استفاده از مایع شستشو و به صورت پشت و رو می باشد.شستشو به این روش باعث افزایش عمر چاپ می شود.

جنس تی شرتها چیه ؟

جنس تیشرت ها از بهترین پارچه نخی، ۱۰۰% پنبه ،با دوام بالا و با ضخامت مناسب، به اصطلاح نخ دو رو می باشد.این پارچه به هیچ عنوان گشاد شدگی، کش آمدگی ،رنگ دهی و آبرفتگی ندارد.
نوع دیگری از تی شرت ها با پارچه اسپان ،۴۰% پلی استر-۶۰% نخ که به عنوان تیشرت های تبلیغاتی و مناسبتی استفاده میشود.
انواع دیگر پارچه جودون ، لاکرا، ویسکوز و غیره به سفارش و بنا بر کاربرد موجود میباشد.

نحوه ثبت سفارش چگونه است؟

محصولات کارن چاپ دارای دو بخش اصلی است
چاپ طرح دلخواه خود کاربران سایت بر روی تمامی محصولات
خرید محصولات با طرح‌های موجود در فروشگاه کارن چاپ
مهمترین مساله در هر دو بخش این است که مشتری ابتدا باید سایز مورد نظر خود را از طریق جدول راهنمای موجود در سایت انتخاب کند و در صورتی که طرح دلخواه دارد آن را در قسمت آپلود فایل مربوط به محصول با طرح دلخواه بارگذاری نماید، بعد از انتخاب ویژگی‌های محصول آن را به سبد خرید خود اضافه نماید و در نهایت اقدام به تکمیل مشخصات خود از قبیل نام آدرس و تلفن گیرنده کند و نهایتا با ورود به درگاه پرداخت امن الکترونیکی اقدام به پرداخت هزینه شود.

پرداخت هزینه، فقط از طریق درگاه پرداخت سایت انجام پذیر است؟

بله با توجه به محدودیت های پرداخت خرید از سایت کارن چاپ فقط از طریق دو درگاه معتبر بانک ملت و بانک پاسارگاه فراهم است.

آیا ثبت سفارش از سراسر کشور امکان پذیر است؟ چه مراحلی دارد؟

بله امکان ثبت سفارش برای تمامی کاربران سایت از تمامی نقاط کشور فراهم است.کارن چاپ بسته‌های خریداری شده توسط مشتریان را توسط شرکت ملی پست ارسال می‌کند. ویژگی ارسال با شرکت ملی پست این است که می‌توان مرسوله‌ها را به دورترین  و کوچکترین شهرها و روستاهای ایران به راحتی فرستاد.
نکته‌ی مهم در انتخاب شهر مورد نظر در صفحه‌ی تسویه حساب کارن چاپ این است که ابتدا باید استان مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از کسری از ثانیه شهرهای مورد نظر آن استان در فیلد شهرها نمایش داده می‌شود . لازم به ذکر است اگر نام روستای خود را در بین شهرها پیدا نکردید  نزدک‌ترین شهر جامع را به روستای خود می‌توانید انتخاب کنید.

آیا پرداخت درب منزل هم دارید؟

با توجه به اینکه محصولات کارن چاپ پس از ثبت سفارش مشتریان چاپ و اماده و طرح درخواستی مشتریان روی آن سایز انتخاب شده انجام می‌شود امکان تعویض و یا پس گرفتن محصول به هیچ عنوان وجود ندارد. به همین علت تمامی هزینه‌ها هنگام ثبت سفارش دریافت می‌شود تا در صورت منصرف شدن خریدار محصول بلا تکلیف نباشد.
لازم به ذکر هست مواد اولیه تمامی محصولات کارن چاپ از مواد درجه یک موجود در بازار تهیه ، دوخته و چاپ می‌شود و خیالتان از بابت این موضوع که ممکن است جنس بی کیفیت ارسال شود راحت باشد.
پرداخت‌های حضوری بیشتر برای محصولاتی استفاده می‌شود که در صورت عودت، آن محصول را می‌توان به شخص دیگر فروخت نه محصول با طرح دلخواهی که سفارش داده شده است.

فروش حضوری هم دارید؟

شرکت کارن چاپ در شهر تبریز استان آذر بایجان شرقی واقع شده و هیچ شعبه ای در سایر شهرها ندارد.
امکان خرید حضوری در ساعات ذکر شده از دفتر کارن چاپ وجود دارد.
https://goo.gl/maps/KY9ksAxdQ5e8MhgG6

چاپ طرح دلخواه، چه مدت زمان طول می کشد؟

چاپ محصولات بسته به حجم سفارشات روزانه یک الی 4 روز طول می‌کشد. البته با درخواست مشتری مبنی بر اینکه محصول را برای تاریخ خاصی نیاز دارند امکان چاپ و ارسال خارج از نوبت هم وجود دارد.

آماده سازی محصولات از زمان ثبت سفارش چه پروسه‌ای طی می‌کند؟

آماده سازی محصولات زمان زیادی ‌نمی‌برد بلکه ارسال مرسوله با توجه به شهر گیرنده زمانبر است و برای رفع این مشکل مشتری می‌تواند روش ارسال را خودش انتخاب نماید.
برای مثال امکان ارسال با اتوبوس های بین شهری وجود دارد که زمان رسیدن مرسوله را به حداقل زمان ممکن تقلیل می‌دهد و همچنین می‌توان از روش‌های ارسال توسط شرکت‌های خصوصی مانند تیپاکس و… بهره برد.

ایا چاپ روی تیشرت بعد از شستشو از بین می رود؟

به هیچ وجه چاپ های انجام شده بر روی محصولات کارت چاپ با شست شوی اصولی از بین نمی‌رود درچاپ تیشرت به روش سابلیمیشن طرح مورد نظر به عمق تارهای پلی استر پارچه نفوذ می‌کند و با شستشو از بین نمیرد و در چاپ تیشرت به روش رولی هم از بهترین مواد کره ای استفاده می‌شود که این مواد به هیچ وجه کنده و جدا نمی‌شود .

چگونه طرح لیوان‌های چاپی دوام بیشتری خواهد داشت؟

در مورد چاپ لیوان هم نباید لیوان‌ها را در داخل ماشین ظرف شویی شست .

نحوه ارسال به چه صورت است؟

محصولات بعد از چاپ طرح انتخاب شده تحویل پست دولتی می‌شود و به روش پست پیشتاز ارسال و در زمان ارسال نیز پیامک از طرف شرکت ملی پست به گیرنده تحویل داده می‌شود تا بتواند از طریق سایت پست مرسوله را رهگیری کند.
در صورتی که مشتری درخواست نماید امکان ارسال بسته به روش‌های دیگر نیز امکان پذیر است:
-ارسال توسط باربری ها
-ارسال توسط اتوبوس های بین شهری
-ارسال توسط شرکت های خصوص تیپاکس
-ارسال توسط پیک فقط مخصوص شهر تبریز

چگونه طرح موردنظرمان را برای شما ارسال کنیم؟

یکی از بخش‌های مهم سایت کارن چاپ صفحه چاپ طرح دلخواه است که می‌توانید با لینک زیر وارد آن شوید:
 https://karenprint.com/product-category/custom-printing/
شما می‌توانید به راحتی فایل طرح مورد نظر را در قسمت آپلود فایل روی محصولات مانند تیشرت یا لیوان یا قاب گوشی بارگزاری کنید تا همان طرح روی محصول چاپ و ارسال شود.

فایل طرح دلخواه خودمان، باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

چاپ روی محصول با بالاترین کیفیت انجام می‌شود لذا هر فایلی که مشتری ارسال کند کیفیت نهایی محصول نیز همان خواهد بود برای همین باید فایلی که ارسال می‌شود دارای کیفیت بالا و و سایز قابل قبولی باشد تا نتیجه‌ی نهایی بهتری حاصل شود.

ایا امکان چاپ مجدد روی تیشرت، توسط تیم شما انجام می شود؟

خیر، علت آن هم کیفیت پایین خروجی است.

ایا محصولاتتان گارانتی چاپ دارند؟

بله کارن چاپ ضمانت سالم بودن و اصالت محصولات با مشخصات عنوان شده هر محصول را تضمین می‌کند.

پیگیری سفارش به چه صورت امکان پذیر است؟

جهت پیگیری سفارشات می‌توانید وارد منوی سایت و قسمت پیگیری سفارش شده و با درج یکی از این موارد شماره موبایل، ایمیل یا شماره سفارش، وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید.
سایت کارن چاپ مجهز به سامانه‌ی ارسال پیامک هوشمند است و وضعیت‌های مختلف سفارش از جمله تایید ثبت سفارش و تغییر وضعیت‌های سفارش (مراحل چاپ، مرحله ارسال و…) به صورت خودکار به شماره تلفن ثبت شده‌ی مشتری ارسال می‌کند و در آخرین مرحله که مرسوله تحویل پست می‌شود، کد 24 رقمی مرسوله به همراه لینک پیگیری از سایت پست، به مشتریان پیامک ارسال می‌شوذ تا از سامانه‌ی رهگیری مرسولات پستی موقعیت دقیق و زمان رسیدن و تحویل توسط مامور پست را مشاهده کنید.